Petra Marková

Petra Marková

asistentka kanceláře

Jihočeský kraj

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Petra Marková.

Petra Marková vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce REAL BOX PÍSEK, spol. s r.o., která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením REALBOX, partner Justo (dále jen „REALBOX, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář REALBOX, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována REAL BOX PÍSEK, spol. s r.o..

Správcem osobních údajů je REALBOX, partner Justo.

Petra Marková je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Petra Marková informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi REALBOX, partner Justo a spotřebitelem. Petra Marková ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce REALBOX, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.